Pożyczka bez BIK Żywiec

Żywiec Kredyty bez BIK

Monar Moje Ocalenie Żywiec

Żywiec Inne nauka i edukacja

http://www.zywiec.slaskie-ogloszenia.pl/{ITEM_CITY}/biznes-i-przemysl/nawiaze-wspolprace/szukasz-pracownikow-z-ukrainy_19361 Żywiec

Żywiec Nawiążę współpracę

Szukasz pracowników z Ukrainy ? Żywiec

projektowanie stron internetowych Żywiec Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Żywiec Dodaj baner na strony

Produkcja pieczywa w Rybarzowicach - praca od zaraz

Żywiec Produkcja,przemysł Żywiec

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

PERSONEL POMOCNICZY PRZY PRODUKCJI

Lokalizacja: Rybarzowice

Zakres obowiązków:

-Obsługa linii produkcyjnej,

-Formowanie ciasta,

-Ważenie surowców,

-Pakowanie produktów,

-Drobne prace porządkowe.

Wymagania:

-Ukończone 18lat,

-Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

-Komunikatywność i kultura osobista,

-Schludny wygląd,

-Chęć do pracy,

-Status ucznia/studenta mile widziany.

Oferujemy:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa,

-Wynagrodzenie wypłacane w terminie,

-Konkurencyjne wynagrodzenie,

-Elastyczny czas pracy,

-Pracę w młodym zespole,

-Możliwość zdobycia doświadczenia,

-Bezpłatne szkolenia.

Osoby zainteresowane proszę o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub kontakt pod numerem:

693 406 881

Administratorem danych jest Work&Profit z siedzibą w Bielsku-Białej- pełną tresć klauzuli mogą państwo przeczytać na: